Učenici koji ostvare pravo upisa u I. gimnaziju Split nakon objave konačne ljestvice poretka dužni su dostaviti:

1. Ispunjenu i potpisanu upisnicu koja treba biti ispisana isključivo sa stranice www.upisi.hr .

Potrebno je pažljivo provjeriti koje su rubrike, nakon ispisa, ostale neispunjene podacima iz sustava te ih čitko ispuniti i potpisati se.

1. Ispunjenu i potpisanu suglasnost za korištenje osobnih podataka koja školi omogućuje, između ostaloga, i objavu popisa učenika po razrednim odjeljenjima na web stranici. Obrazac za suglasnost možete naći ovdje.
  2. Dokumente o dodatnim bodovima ukoliko je učenik na njih ostvario pravo. Iznimno, ne treba dostavljati potvrdu ako se radi o:
  • natjecanjima iz znanja (Agencija za odgoj i obrazovanje)
  • sportskim natjecanjima (Hrvatski školski sportski savez).

Dostava gore navedene dokumentacije o upisu u I. razred srednje škole u I. gimnaziju Split, Teslina 10, je 13.7.2021.g. od 08.00 do 14.00 sati OSOBNO ili  isti dan do 23:59 h na MAIL upisi@gimnazija-prva-st.skole.hr

GORE NAVEDENU DOKUMENTACIJU (SKENIRANU ILI SLIKANU) ELEKTRONIČKIM PUTEM MOŽE POSLATI SAMO RODITELJ/SKRBNIK, A U E-PORUCI DUŽAN JE DOSTAVITI I SVOJ OSOBNI KONTAKT (BROJ TELEFONA, BROJ MOBITELA) KAKO BI GA ŠKOLA MOGLA KONTAKTIRATI.

VAŽNO!

Učenici koji ne dostave navedenu dokumentaciju u propisanom roku gube pravo upisa ostvarenog u ljetnom upisnom roku.