Dragi učenici i roditelji,

temeljem Odluke Stožera civilne zaštite Splitsko-dalmatinske županije donesene 28. listopada 2021. za sve osnovne i srednje škole naše Županije, nastava će se za sve učenike naše škole 4. i 5. studenoga 2021. godine održavati prema  modelu C. 

Nastava će se odvijati na daljinu, u realnom vremenu, prema dnevnom rasporedu sati. Obveza je učenika redovito praćenje nastave. Molimo vas da ozbiljno pristupite svojim obvezama. Ukoliko iz bilo kojeg razloga niste u mogućnosti pratiti nastavu, dužni ste svoj izostanak ispričati na uobičajeni način. 

Sve informacije bit će dostupne na mrežnim stranicama Škole.  Za dodatna pitanja ili upute obratite se svojim razrednicima koji će vam rado pomoći.

Ostanimo odgovorni i čuvajmo zdravlje.

Vidimo se uskoro!

Dobrila Gotovac Stipaničev, ravnateljica