Na debatnom turniru nacionalne razine, Newb  koji se održao 05. i 06. prosinca 2020. preko Zoom platforme, našu školu predstavljala su dva tima – tim „Braća“ i tim „ABC“. Turnir se sastojao od ČETIRI kola. U prva tri kola debatiralo se na pripremljenu tezu: ODSD dijeljenje dijelova svog života na društvenim mrežama donosi više štete nego koristi. Ad hoc teza: ODSD bi roditelji trebali nadzirati elektronične uređaje svoje djece.

Tim „Braća“ u sastavu Nora Leona Kramarić, Marija Hrstić i Petra Bakota (zamjena Luciana Jelović) zauzeo je 3. mjesto, dok je „ABC“ tim zauzeo 8. mjesto.

U kategoriji najboljih govornika, 1. mjesto pripalo je Nori Leoni Kramarić dok je Marija Hrstić proglašena 8. govornikom.

Čestitke svima!

Dijana Ledić Begonja, prof.