Tradicija proslave pokladnog utorka nije ni ove godine zaobišla našu školu. Održano je natjecanje za najbolje skupne i individualne školske maske, a ocjenjivački žiri (prof. Cambj, Repanić i Šimundić) imao je tešku i nezahvalnu zadaću da među mnogim odličnim maskama odabere najbolju masku.

Učenik Domagoj Silobrčić osvojio je prvu nagradu za najbolju individualnu masku. Domagoj je za cijelo vrijeme trajanja programa prisutne nasmijavao ne samo svojom maskom vuka, nego i odličnim voditeljskim sposobnostima. Učenici 1.d razreda svojom duhovitom izvedbom inauguracije zasluženo su proglašeni  najboljom grupnom maskom.

Nismo samo uživali u učeničkim sposobnostima prerušavanja, već smo se imali prilike i osladiti domaćim krafnama, a nepca žirija svojim krafnama osvojila je učenica Ana Šapina.

Pohvale učenicima na domišljatosti i kreativnosti te lijepom ponašanju.

Fotografije možete pogledati u foto-galeriji.