Učenice Vjekoslava Milišić i Marija Šarolić, uz podršku svoje mentorice, profesorice Damire Čupić, aktivno su sudjelovale na 14. smotri “Dani E-medice 2023”, koja se održala u Tuheljskim Toplicama od 30. studenog do 3. prosinca 2023. godine.

Na Smotri su učenice kroz dinamičnu prezentaciju predstavile projekt pod nazivom “Utjecaj UV zračenja na kožu”, na kojem su marljivo radile tijekom prošle školske godine u suradnji s učenicima Medicinske škole iz Šibenika te Farmaceutsko-fizioterapeutske škole iz Beograda.

Osim prezentacije već ostvarenih projekata, na Smotri je kroz razne zabavne aktivnosti učenicima omogućeno da se povezuju, razmjenjuju nove ideje te dogovore suradnju na budućim projektima.