Svake veljače udruženje Insafe/INHOPE uz potporu Europske Komisije organizira Dan sigurnijeg interneta kojemu je cilj promicanje sigurnije i odgovornije upotrebe online tehnologije i mobilnih uređaja, posebice među djecom i mladima. Svake godine na drugi dan drugog tjedna drugog mjeseca tisuće ljudi diljem svijeta se udruže kako bi sudjelovali u događajima i aktivnostima kojima žele podići svijest o sigurnosnim problemima na internetu. Tema ovogodišnjeg Dana sigurnijeg interneta je „Zajedno za bolji internet.“

I u našoj školi obilježili smo Dan sigurnijeg interneta 2022. Učenici drugih razreda, pod vodstvom prof. Maristele Rubić,  pripremili su niz aktivnosti kako bismo osvijestili sigurnije, odgovornije i primjerenije ponašanje na internetu.  Na našoj Padlet ploči “Dan sigurnijeg interneta 2022” možete pronaći kvizove, križaljke, letke, stripove i animacije na temu sigurnosti na internetu. Posjetite našu virtualnu izložbu radova te se zabavite i provjerite svoje znanje o opasnostima koje nas vrebaju na internetu.

Made with Padlet