Splitsko-dalmatinska županija donijela je i ove godine odluku o nagrađivanju svojih najboljih učenika – prvoplasiranih, drugoplasiranih i trećeplasiranih na državnim natjecanjima- i njihovih mentora. U amfiteatru splitskog Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u petak, 24.  rujna 2021., uručena su  priznanja svim učenicima i njihovim mentorima koji su ostvarili uspjehe na ovogodišnjim državnim natjecanjima.

Priznanja su uručena Ani Guček koja je osvojila 1. mjesto iz španjolskog jezika i  njenoj mentorici Lindi Palameti , te Marinu Pavazzi koji je osvojio 2. mjesto na natjecanju LIK 2021. i njegovoj mentorici Josipi Vujčić.

Ana Guček će za svoj uspjeh primiti i nagradu AZOO-a Oskar znanja, čija se dodjela održala online u petak, 24. rujna 2021.

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama!