Izazovi generacije Z

Izazovi „Generacije Z“Pod mentorstvom prof. Dijane Ledić Begonja, učenice 3.c razreda Petra Babić, Lucija Barbarić, Corina Grbeša, Nika Kondić i Iva Ratković sudjelovale su u izradi video uratka o aktualnim izazovima Generacije Z. Kako je promišljala „Generacija Z“ 1. gimnazije u aktualnoj borbi protiv pandemije, utjecaju na kvalitetu života, obrazovanje i navike, pokazuju kroz kratki video prilog koji će se naći u filmu Mlade snage: Covid 19.Njihova promišljanja i ulogu u društvenim izazovima uzrokovanih pandemijom pogledajte u prilogu.

Objavljuje I. gimnazija Split u Subota, 9. svibnja 2020.