Dragi učenici i roditelji,

obavještavamo vas da će se od ponedjeljka, 30. studenog 2020., nastava u I.gimnaziji Split održavati prema modelu C.  Ova je mjera donesena zbog pogoršanja epidemiološke situacije u Školi, po preporuci nadležne školske liječnice dr Hajdi Krstulović i Službe za epidemiologiju zaraznih bolesti NZJZ SDŽ, uz suglasnost Županije Splitsko – dalmatinske kao osnivača.

To je privremena mjera, a njen opoziv ovisi o razvoju epidemiološke situacije u Školi. Nastava će se odvijati na daljinu , u realnom vremenu, prema dnevnom rasporedu sati. Obveza je učenika redovito praćenje nastave. Ukoliko učenik iz bilo kojeg razloga nije u mogućnosti pratiti nastavu, izostanak ispričavaju roditelji na uobičajeni način.

Sve informacije bit će dostupne na mrežnim stranicama Škole. Za dodatna pitanja ili upute obratite se svojim razrednicima koji će vam rado pomoći.

Nadam se da će se epidemiološka situacija uskoro poboljšati i da će školski hodnici ponovno oživjeti vašim veselim glasovima.

Vidimo se uskoro!

Dobrila Gotovac Stipaničev, ravnateljica