Upute za jesenski rok:

– učenici samostalno prijavljuju ispite od 23.07. od 12:00 sati do 31.7.2021. do 12:00 sati,

– prijavljene ispite učenici mogu odjaviti samostalno prema naputku koji je objavljen na stranici Centra i Postani student,

– za jesenski rok moguća je i naknadna promjena ispita, promjena razine ispita i naknadna prijava ispita do 2.8.2021.,

– učenici koji prijave ispit položen u ljetnome roku, obveznici su plaćanja ispita

(ako prijave ispit obvezni ispit na drugoj razini također su obvezni platiti ispit),

– ako učenik nije položio ispit koji je polagao u ljetnome roku, ne plaća ispit ako ga prijavi za jesenski rok,

– do 2.8.2020. je rok za plaćanje ispita.

Uplate izvršene nakon roka neće se uvažiti jer ih sustav nije u mogućnosti evidentirati.

Obveza plaćanja vidljiva je pristupnicima nakon prijave ispita pored svakog prijavljenog ispita pod poveznicom Moj odabir i na poveznici Moji podatci/Zaduženja i uplate. Osim zaduženja na navedenoj poveznici pristupnicima su vidljivi vlastiti podatci za uplatu koje moraju upisati na uplatnicu. Nije moguće s vlastitim pozivom na broj odobrenja uplatiti ispit drugoga pristupnika, niti od drugoga pristupnika prepisati poziv na broj. Centru nije potrebno slati presliku uplatnice, osim u slučajevima kada uplata nije evidentirana u sustavu nakon pet dana.

Sve obavijesti su na mrežnim stranicama www.ncvvo.hr  i www.postani-student.hr.